Nejžádanější služby

Pedikúra

Jemná a hebká chodidla jsou znamením toho, jak o sebe pečujeme. Nohy nás nosí celý život a zaslouží si stejně důkladnou péči jako ruce a tělo vůbec - to jen díky jim se pohybujeme a jdeme za svým cílem, určitě by nám měly sloužit ještě řadu let...

Máte zrohovatělou, popraskanou kůži na patách, kuří oko nebo ztluštělé nehty?

Několik návštěv u nás spolu s Vaší domácí péčí tento nepříjemný stav může vylepšit nebo zcela odstranit. Ovšem pedikúra je příjemné ošetření nejen pro nohy problémové...

Při přístrojové (suché, ne zcela správně medicinální) pedikúře se nohy nemáčí, k úpravě nehtů a odstranění zrohovatělé kůže je použit přístroj s vysokoobrátkovými frézkami a účinným odsáváním, tato pedikúra je velmi účinná, šetrná a nekrvavá, vhodná pro všechny včetně nemocných diabetem a dalšími chorobami.

Po základním ošetření provádíme masáž nohou a další úkony dle přání - jako další "rozmazlování" můžete absolvovat reflexní terapii plosky nohy nebo také některý zábal (parafínový, na potivé nohy, na bolestivé klouby), máme pro Vás i perličkovou lázeň, nabídneme lakování a zdobení nehtů nebo modeláž nehtů či korekci poškozeného nehtu speciálním materiálem.

Samozřejmostí naší pedikúry je také dokonalá hygiena - pro každého klienta je připravena sada nástrojů, používáme dezinfekční prostředky, ultrazvukový čistič a sterilizátor.

Trápí Vás zarůstající nehet nebo mykóza?

  • Problém řešíme nechirurgickou cestou vybroušením a upevněním korekčních špon
  • Umíme poradit a pomoci i při mykóze kůže a nehtů

Ceník ošetření

Pedikúraod 200 Kč
Masáž ruční50 Kč
Lakování a zdobení nehtůod 30 Kč
Modeláž nehtů (vydrží 2 - 3 měsíce)od 500 Kč
Unguisan - náhrada nehtové ploténkyod 200 Kč
Aplikace nehtové špony - 1ks (B/S, Podofix)od 180 Kč